sobota, 25 czerwca 2011

Aktualności


Najnowsze aktualności serwera znajdzieciena dole postu



25.06.2011:
Serwer nie będzie czynny do poniedziałku (łącznie z) ponieważ laptopa musiałem komuś pożyczyć. W poniedziałek może będzie ON od 16

@edit:
25.06.2011
Jednak serwer bedzie czynny od 14;20 dzisiaj ;)



@edit: 
26.06.2011
Przepraszam za to, że serwer był dziś cały dzień nieczynny - byłem u rodziny a laptop nie mógł być włączony. Serwer już ON :)

środa, 22 czerwca 2011

Zasady panujące na serwerze

Na naszym serwerze:
  • Nie wolno:
  • Bawić sie lawą
  • Bawić sie ogniem
  • Bawić sie T.N.T
  • Niszczyć budowli innych
  • Robić czegoś czego ktoś sobie nie życzy
  • Używać komend dla siebie (można jeśli się buduje obiekt dla wszystkich np. kopalnie)
  • Kraść czegoś innym
  • Przeklinać
  • itp.
Złamanie której z w/w zasad grozi kickiem, przy kolejnym przekroczeniem banem na godzine a następnie zdjęciem z white list.
  • Wolno:
  • Robić wszystko oprucz tego czego nie wolno :D

Zapisy na whitelist

Tutaj podawajcie swoje nicki żebym mógł je zapisać na wl ;)