środa, 22 czerwca 2011

Zasady panujące na serwerze

Na naszym serwerze:
  • Nie wolno:
  • Bawić sie lawą
  • Bawić sie ogniem
  • Bawić sie T.N.T
  • Niszczyć budowli innych
  • Robić czegoś czego ktoś sobie nie życzy
  • Używać komend dla siebie (można jeśli się buduje obiekt dla wszystkich np. kopalnie)
  • Kraść czegoś innym
  • Przeklinać
  • itp.
Złamanie której z w/w zasad grozi kickiem, przy kolejnym przekroczeniem banem na godzine a następnie zdjęciem z white list.
  • Wolno:
  • Robić wszystko oprucz tego czego nie wolno :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz