Na naszym serwerze:
- Nie wolno:
- Bawić sie lawą
- Bawić sie ogniem
- Bawić sie T.N.T
- Niszczyć budowli innych
- Robić czegoś czego ktoś sobie nie życzy
- Używać komend dla siebie (można jeśli się buduje obiekt dla wszystkich np. kopalnie)
- Kraść czegoś innym
- Przeklinać
- itp.
Złamanie której z w/w zasad grozi kickiem, przy kolejnym przekroczeniem banem na godzine a następnie zdjęciem z white list.
- Wolno:
- Robić wszystko oprucz tego czego nie wolno :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz