25.06.2011:
Serwer nie będzie czynny do poniedziałku (łącznie z) ponieważ laptopa musiałem komuś pożyczyć. W poniedziałek może będzie ON od 16
@edit:
25.06.2011
Jednak serwer bedzie czynny od 14;20 dzisiaj ;)
@edit:
26.06.2011
Przepraszam za to, że serwer był dziś cały dzień nieczynny - byłem u rodziny a laptop nie mógł być włączony. Serwer już ON :)